Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravaskola.cz / Dárek / Dárky a Bonusy / Balíček č.15 Tygří mast pro zaměstnance zdarma k objednávce organizace
foto
Balíček č.15 Tygří mast pro zaměstnance zdarma k objednávce organizace
Kategorie :
Dárky a Bonusy
Výrobce :
Unimoservis s.r.o., ČR
Dostupnost :
Skladem
Cena s DPH: 0 Kč
Položku č. 001424
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Dárek, Informace, Pro Školy, Velkoodběr, Zdarma, Škola

Parametry:
Pro úřady, Pro firmy, Pro školy, Dárek za odběr

Dárek pro školní, firemní objednávky, kdy je objednavatelem zboží přímo škola, firma, úřad, organizace - vložte za každých 300 Kč objednávky zdarma

Obsah:  Thajská tygří mast

Thajská tygří mast, je pouze z přírodních surovin, příznivý vliv na zdraví člověka 

Thajská tygří mast se používá zejména při bolestech hlavy, při svalových potížích, při bolestech kloubů, zad a nohou, k aktivaci kožních buněk, k uvolnění napětí způsobeném stresem a únavou. 

Mast vyrobená podle ověřené receptury tradiční čínské medicíny s vysokým obsahem éterických látek, zejména hřebíčkové, skořicové silice, mentolu, kafru a dalších účinných komponent. Je určena k zevní aplikaci při svalových a kloubních bolestech, nachlazení, chřipce, bolestech hlavy, poštípání komáry a hmyzem, proti žihadlům při slunečním úžehu.

Způsob užívání:
při bolestech hlavy vetřete mast na spánky či na šíji, u ostatních potížích na postižené místo, účinek je možné zvýšit masáží.K zevní aplikaci při nachlazení, chřipce, bolestech hlavy, poštípání komáry a hmyzem, proti žihadlům, při slunečním úžehu, na drobné popáleniny, při svalových bolestech, na osvěžení.

Upozornění: chraňte oči a sliznice, uchovávejte v uzavřeném obalu

Např. Pokud je Vaše objednávka 3601Kč - vložte balíček pro učitele 12x (objednávka 7300Kč - 24x..., 5750Kč - 19x... atd.). Lze kombinovat s jinými dárky zdarma, ale je nutné dodržet podmínku (300Kč objednávky = 1 dárek)

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001424 Balíček č.15 Tygří mast pro zaměstnance zdarma k objednávce organizace

 
Přeposlat tuto položku č. 001424 Balíček č.15 Tygří mast pro zaměstnance zdarma k objednávce organizace na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama