Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravaskola.cz / Dárkové sety / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / ArthroStop RAPID 180 tablet plus Arthrostop krém
foto
ArthroStop RAPID 180 tablet plus Arthrostop krém
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Walmark, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 739 Kč
Položku č. 000256
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Akční balíčky, Artróza, Dárkové sety, Klouby, Kosti, Nehty, Pro seniory, Produkty s dárkem, Páteř, Senior, Chondroitin, Glukosamin, Doplňky stravy, Zdraví, Kloubní chrupavka

Parametry:
Dárkové kazety/sety, S dárkem, Tablety / Kapsle

Složení: Glukosamin sulfát**2KCl,chondroitin sulfát, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, Boswellia serrata (extrakt), karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, askorbát manganatý, stearát hořečnatý, látka protispékavá (oxid křemičitý), barvivo (oxid titaničitý), sorbitol (70% roztok), barvivo (oxid železa.

Dávkování: 3 tablety denně po jídle, zapít tekutinou.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Galerie:

foto 

Související:

foto
399 Kč
Walmark, ČR / Nyní nedostupné
Složení: Glukosamin sulfát**2KCl,chondroitin sulfát,...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000256 ArthroStop RAPID 180 tablet plus Arthrostop krém

 
Přeposlat tuto položku č. 000256 ArthroStop RAPID 180 tablet plus Arthrostop krém na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama