Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Respivaxin 30 tbl.
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Helvetia Pharma,ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 269 Kč
Položku č. 004584
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Chřipka, Doplňky stravy, Dýchání, Imunitní systém, Infekce, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

RespiVaxin

Imunitní systém 

Horní cesty dýchací 

Složení v jedné tobolce : 1 tobolka obsahuje 5 mg aktivních substancí připravených z purifikovaných mikronizovaných lyzátů z inaktivovaných mikroorganismů: 

Streptococcus pneumoniae 1 mg Klebsiella pneumoniae 1 mg Staphylococcus aureus 1 mg Streptococcus pyogenes 1 mg Escherichia coli 1 mg Bovinní kolostrum 50 mg 

Pomocné látky: beta glukan (plnivo), manitol (plnivo), složení tobolky (želatina, barvivo - oxid titaničitý).

Dávkování: Dospělí nalačno 1 tobolka denně. Užívat 10 dnů, poté 20 dní vynechat, pak opakovat užívání 1 tobolky denně po dobu 10 dní, následně 20 dní opět vynechat, a poté opět užívat 1 tobolku denně po dobu 10 dní. Po ukončení tohoto základního cyklu používání přípravku RespiVaxin HP je vhodné s užíváním přípravku pokračovat po dvouměsíční přestávce.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004584 Respivaxin 30 tbl.

 
Přeposlat tuto položku č. 004584 Respivaxin 30 tbl. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama