http://www.zdravaskola.cz / Hygiena / Zdraví - Dentální hygiena / Yenox WaterJet CN-120 - Family Dental WaterJet
Yenox WaterJet CN-120 - Family Dental WaterJet
Zdraví - Dentální hygiena
Yenox
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 1690 Kč
Položku č. 004598

Elektrické spotřebiče, Elektro, Hygiena, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Zuby

Ústní sprchy, Napájení 220-230V

Ústní sprcha Yenox CN – 120 Family Dental WaterJet je vynikajícím doplňkem pro dokonalou dentální hygienu.

Ústní sprcha Yenox zajišťuje nejúčinnější, nejpohodlnější a nejšetrnější způsob čištění těžko dostupných mezizubních prostor. Až 40 % nečistot (lepkavý bakteriální plak, zbytky jídel a bakterie) zůstává po běžném čištění v ústní dutině. Pouze dokonalým vyčištěním mezizubních prostor můžeme udržovat naše zuby a prostředí v našich ústech ve 100% kondici.

Ústní sprcha (zubní sprcha, dentální irigátor) je skvělým pomocníkem v prevenci proti:
zubním kazům
zubnímu kameni
krvácivosti dásní
zánětu dásní
nepříjemnému zápachu z úst
parodontóze

Díky používání zubní sprchy se opět budete moci cítit sebevědomě, zbavíte se zbytečného strachu z návštěvy zubního lékaře a budete mít vždy důvod k zářivému úsměvu!

Sprcha je výborným doplňkem k běžnému čištění zubů, implantátů, korunek či můstků pro celkové zlepšení ústní hygieny.

4 nástavce zajišťují využití pro celou rodinu. Plynule regulovatelný pulsující proud vody zajistí důkladné vyčištění mezizubních prostorů a masáž dásní, čímž redukuje jejich krvácivost.

Přístroj dále obsahuje nezávislou nádobku na vodu či antibakteriální roztok, pojistku proti podtečení, flexibilní tlakový přívod zakončený rukojetí na výměnné (vícebarevné) hlavice a krytý držák na hlavice. Přístroj lze upevnit i na zeď, montážní sada je součástí balení.

Technická specifikaceNapájení: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 40 W
Tlak: max. 4 bar
Pulzace: 1200/min.
Pracovní doba: cca 1,5 min. na 500 ml
Rozměry: 180 (v) x 175 (š) x 154 (d) mm
Objem nádržky: 500 ml
Váha: 1350 g

foto  foto  foto  foto  foto  foto  foto

Sledovat cenu produktu č. 004598 Yenox WaterJet CN-120 - Family Dental WaterJet

Přeposlat tuto položku č. 004598 Yenox WaterJet CN-120 - Family Dental WaterJet na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.