Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravaskola.cz / Klouby / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60 a krém Celadrin
foto
Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60 a krém Celadrin
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Barnys, Kanada
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 899 Kč
Položku č. 005806
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Akční balíčky, Bonus zdarma, Doplňky stravy, Glukosamin, Klouby, MSM, Pro seniory, Produkty s dárkem, Senior, Zdraví

Parametry:
S bonusem, S dárkem, Tablety / Kapsle

Celadrin Locomotive

TBL.60+CPS.60


Unikátní dvouměsíční kůra pro vaše klouby: to je revoluční Celadrin™ EXTRA SILNÝ a KLOUBNÍ superMIX – esterifikované mastné kyseliny (EFAC), glukosamin sulfát (GS), čistý hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II), methylsulfonylmethan (MSM), brutnák, zázvor, kurkuma, boswelie a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. To je obsah nutričních látek, který nemůže nabídnout nikdo jiný!

Dávkování: Užívejte jednu kapsli Celadrin™ EXTRA SILNÝ ráno a jednu tabletu KLOUBNÍ superMIX večer. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a krabičce. Přípravek s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat: - zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Celadrin™ EXTRA SILNÝ
Složení: Celadrin™ Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676 – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, laurové, palmitové a olejové, arabská guma – emulgátor), hyd- roxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % DDD), stearan hořečnatý – emulgátor, oxid titaničitý – barvivo.
Balení: 60 kapslí.

Hmotnost kapslí: 39,6 g (60 kapslí po 0,66 g).

Vyrobeno v EU. Ve farmaceutické kvalitě standardu GMP.

Kloubní superMIX
Složení: glukosamin sulfát – 750 mg, MSM – 500 mg (methylsulfonylmethan), mikrokrystalická celulóza – plnidlo, sušený olej ze semen brutnáku lékařského – 25 mg, hydrolyzovaný kuřecí kolagen typ II – 20 mg, kyselina askorbová (vitamin C, 20 mg – 25 % DDD) zázvor obecný – 15 mg, kurkuma dlouhá – 15 mg, boswelie – 10 mg, farmaceutická glazura – potahová látka, kyselina stearová – antioxidant, oxid křemičitý – protispékavá látka, stearan hořečnatý – protispékavá látka.

Hmotnost tablet: 108 g (60 tablet po 1,8 g).

Galerie:

foto 

Související:

foto
430 Kč
Barnys, Kanada / Nyní nedostupné
Celadrin 
 
foto
450 Kč
Barnys, Kanada / Nyní nedostupné
Celadrin 90 cps. + krém - výhodné balení
 
foto
345 Kč
Barnys, Kanada / Nyní nedostupné
Celadrin EXTRA SILNÝ Pomáhá na bolesti a záněty kloubů,...
 
foto
229 Kč
Barnys, Kanada / Nyní nedostupné
Celadrin krém Barny´s Celadrin cream Vhodný jako doplněk k ...
 
foto
685 Kč
Barnys, Kanada / Nyní nedostupné
Celadrin Locomotive TBL.60+CPS.60 Unikátní dvouměsíční kůra ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 005806 Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60 a krém Celadrin

 
Přeposlat tuto položku č. 005806 Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60 a krém Celadrin na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama