Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravaskola.cz / Kosmetika / Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví / Altermed Sun 2v1 krém + stick SPF50+ 20 ml
foto
Altermed Sun 2v1 krém + stick SPF50+ 20 ml
Kategorie :
Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví
Výrobce :
Altermed, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 177 Kč
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Akné, Kosmetika, Opalování, Pokožka, Pro Ženy, Zdravotní pomůcky

Parametry:
Roll-ony

Krém a tyčinka na citlivé části pokožky poskytují velmi vysokou ochranu. Krém na opalování altermed SUN krém SPF 50+ 20 ml + tyčinka SPF 50+ 3g obsahuje vysoce fotostabilní UV filtry. Stabilita a účinnost filtrů je zabezpečena unikátním stabilizátorem, který poskytuje dlouhodobější a intenzivnější ochranu než samostatné UV filtry. Účinné látky chrání DNA buňky pokožky před volnými radikály a dalšími škodlivými vlivy slunečního záření. Ochrana DNA buňky a vysoká výživa pokožky Extrakt ze sedmikrásky proti pigmentovým skvrnám Make-up efekt - opalování bez bílých skvrn Tyčinka s bambuckým máslem na extra citlivá místa: rty, nos, oční partie, ušiJe vhodná i pro ochranu jizev, mateřských znamének nebo tetování. Svou vláčnou strukturou neucpává póry a zanechává pokožku sjednocenou díky obsahu make-up efektu. Nezanechává bílé skvrny.  

Použití:

Před zahájením slunění přípravek rovnoměrně vetřete do pokožky. Přípravek se dávkuje v dostatečném množství na celé tělo. Snížené množství podstatně snižuje stupeň ochrany. Rovnoměrně vetřete do pokožky. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Balení: krém 20 ml + tyčinka 3 g 

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu Altermed Sun 2v1 krém + stick SPF50+ 20 ml

 
Přeposlat tuto položku Altermed Sun 2v1 krém + stick SPF50+ 20 ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama