Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zdravaskola.cz / Nehty / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Soja Plus kapsle - rostlinné estrogeny 30 kapslí
foto
Soja Plus kapsle - rostlinné estrogeny 30 kapslí
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Ökopharm GmbH, Rakousko
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 384 Kč
Položku č. 001667
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Deprese, Doplňky stravy, Menopauza, Migréna, Nehty, Pro Ženy, Vlasy, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Soja Plus kapsle - rostlinné estrogeny

  Doplněk stravy Červený jetel Plus Soja je vhodný pro ženy v období klimakteria a zejména je určen ženám, které jsou alergické na včelí produkty a nemohou proto užívat přípravky se včelími produkty.

  Červený jetel a soja se řadí k nejbohatším zdrojům rostlinných estrogenů. Obsahují obzvláště cenné látky, takzvané izoflavony. Tyto pozitivní vlastnosti jsou nadále u tohoto přípravku podporovány ještě souhrnem přírodních vitamínů E.

  Červený jetel Plus Soja příznivě působí v období klimakteria a je proto vhodný zejména jako podpůrný prostředek pro ženy v tomto období.

  Dávkování:
  Jedna kapsle denně. Vhodné je dlouhodobé užívání.

   Složení:
   Standardizovaný extrakt z červeného jetele (10,2 %), standardizovaný extrakt ze sojových bobů (5,1 %), přírodní vitamín E-komplex, oxid křemičitý, rostlinný olej, mikrokrystalická celulóza. Obal kapsle z rostlinné celulózy.

   Složení 1 kapsle:
   50 mg extraktu z červeného jetele 40 % (odpovídá 1,2 g červeného jetele),  25 mg extraktu ze sojových bobů 40 % (odpovídá 7,5 g sojových bobů), tyto dva extrakty obsahují celkem 30 mg Isoflavonů, 9 mg přírodního vitamínu E-komplex (90% DDD).

   Nevhodné pro děti.

Galerie:

foto 

Související:

Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001667 Soja Plus kapsle - rostlinné estrogeny 30 kapslí

 
Přeposlat tuto položku č. 001667 Soja Plus kapsle - rostlinné estrogeny 30 kapslí na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama