http://www.zdravaskola.cz / Pokožka / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Revital Beta-karoten 6mg 120 tablet
Revital Beta-karoten 6mg 120 tablet
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Vitar, ČR
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 99 Kč
Položku č. 002023

A vitamíny, Antioxidanty, Beta karoten, Doplňky stravy, Imunitní systém, Opalování, Pokožka, Zdraví, Zrak

Tablety / Kapsle, Forte

Doplněk stravy s obsahem beta-karotenu pro zdravou pokožku a krásné opálení.

Beta-karoten je provitaminem vitaminu A, důležitého antioxidantu, který chrání buňky a tkáně před škodlivými radikály. Má blahodárné účinky na pokožku a přispívá k udržení normálního stavu zraku. Současně je nezbytný pro normální funkci imunitního systému.

Složení:

Aktivní látky v 1 tabletě: 6 mg beta - karoten

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně po jídle, zapíjte dostatečným množstvím tekutiny.

Balení: 120 tablet - dávka na 4 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Nevhodné pro těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.  Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Sledovat cenu produktu č. 002023 Revital Beta-karoten 6mg 120 tablet

Přeposlat tuto položku č. 002023 Revital Beta-karoten 6mg 120 tablet na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.