http://www.zdravaskola.cz / Pokožka / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Vápník 600 mg + vitamín D3 60+7 tablet
Vápník 600 mg + vitamín D3 60+7 tablet
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Medpharma, USA
Skladem
Původní cena 160 Kč
sleva 50%
ušetříte 80 Kč
Cena dnes s DPH: 80 Kč
Položku č. 000671

Akce -50% do vyprodání

Bonus zdarma, D vitamíny, Doplňky stravy, Kosti, Nehty, Pokožka, Srdce, Vitamíny a minerály, Vlasy, Vápník, Zdraví, Zuby

S bonusem, Tablety / Kapsle

VÁPNÍK 600 MG + VITAMÍN D3

Složení 1 tobolky

Hmotnost/tobolka

RHP*

VÁPNÍK

600,0 mg

LECITIN

42,0 mg

–**

VITAMIN D3

5,0 mcg

* referenční hodnota příjmu. ** RHP není stanovena

Složení: uhličitan vápenatý (vápník), sójový olej, želatina, voda, zahušťovadlo (glycerin),lecitin (sójový), barvivo (oxid titaničitý), leštící látka (včelí vosk), cholekalciferol (vitamin D3).

Charakteristika:

Vápník je základní součást kostí a zubů, ale je též nezbytný pro řadu tělesných funkcí. Vápníkvitaminem D přispívají k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů. Vitamin Dpřispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a k udržení jeho normální hladiny v krvi.
Dospělí většinou denně přijímají pouze polovinu doporučené denní dávky vápníku, a proto je vhodný jeho přísun v doplňcích stravy.

Doporučené dávkování:

1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.