http://www.zdravaskola.cz / Velkoodběr / Informace pro školy / Akce měsíce pro učitele digitálni fotoaparát nebo USB Flash disk zdarma
Akce měsíce pro učitele digitálni fotoaparát nebo USB Flash disk zdarma
Informace pro školy
Unimoservis s.r.o., ČR
Skladem

Bonus, Informace, Pro Školy, Velkoodběr, Zdarma, Škola

Staňte se na chvíli nástěnkářem - Vyvěste prosím tento leták do školní sborovny, své dílo vyfoťte, pošlete na unimoservis@seznam.cz spolu s Vaší adresou a údaji o Vašem zaměstnavateli.

Pokud následně Vaše organizace (zaměstnavatel) objedná do 3 měsíců v min. hodnotě 5.000Kč obdržíte VERBATIM USB Flash Disk Blue (min.16GB paměť)

nebo pokud do 4 měsíců v min. hodnotě 10.000Kč obdržíte digitální fotoaparát (min. konfigurace - sdělíme na požádání) zdarma.

Leták ke stažení, tisku a pro vyvěšení na nástěnku - školy a podobná zařízení - naleznete zde

Sledovat cenu produktu Akce měsíce pro učitele digitálni fotoaparát nebo USB Flash disk zdarma

Přeposlat tuto položku Akce měsíce pro učitele digitálni fotoaparát nebo USB Flash disk zdarma na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.